PREDSTAVITEV IN-LINE HOKEJA

V prvih jesenskih dneh, natančneje 4. 10. 2022, so bile starejše tri skupine otrok iz vrtca Horjul povabljene na športni dan v Športni park Horjul. Ker to ni bil naš prvi obisk, smo se že veselili, saj smo vedeli, kaj nas čaka.

V meglenem dopoldnevu so se otroci iz skupin Murni, Čebele in Metulji, po točno takšnem zaporedju, skozi dopoldan razvrstile v športnem parku na predstavitvi in-line hokeja.

Otroci so se najprej spoznali in poizkusili posamezne dele opreme, ki jo potrebuje hokejist pri tej vrsti športa. Sledilo je ogrevanje na postavljenem poligonu in igra s palicami in pakom. Predstavitev, ki je za vsako posamezno skupino potekala eno šolsko uro, je prehitro minila. Polni novih vtisov smo se vračali nazaj v vrtec.

Veseli smo, da si člani Dinamitov vsako leto vzamejo čas, da nam predstavijo in-line hokej. Ob tem se jim zahvaljujemo in upamo, da se tudi v prihodnjem letu spomnijo na nas.

B.Č.

(Skupno 100 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost