Obisk pisateljice Barbare Hanuš

V juniju nas je obiskala pisateljica Barbara Hanuš. Je avtorica različnih knjig in slikanic za otroke, avtorica Cicidojevih in Cicibanovih veselošolskih vprašalnikov, zgodb v slikah, slikopisov in didaktičnih nalog v obeh revijah, višja knjižničarka, profesorica in še bi lahko naštevali.                                                                                                                                                       S toplim sprejemom in prijazno besedo nas je popeljala v svet zgodb…poučnih, malo hudomušnih in zelo zanimivih. Otroke je pritegnila s svojim načinom pripovedovanja. Kot je rekla so njen neizčrpen vir navdiha vnuki Luka, Marko, Jaro in Kevin. Sama verjame v izpovedno moč zgodb, ki opogumijo, potolažijo in opolnomočijo. Pripovedovala nam je zgodbo o čokoladni gori, Markovi čeladi, različne zgodbe o treh osličkih, Obliž za moč in pogum, Luka lovi, Marko miži, ki prinaša več kratkih in hudomušnih zgodb, skozi svojo knjigo nam je predstavila nekaj lepot Slovenije… nekatere so napisane v več jezikih. Ob koncu so otroci recitirali nekatere njene in ljudske pesmi, nad čemer je bila navdušena, izrekla nam je pohvalo in nas spodbudila k nadaljnjemu učenju in branju. Zahvaljujemo se ji za obisk.

 

(Skupno 26 obiskov, današnjih obiskov 3)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost