Plavalni tečaj v Logatcu

Otroci se vedno veselijo plavalnega tečaja. Tako je bilo tudi letos. V mesecu aprilu so v Logatcu izvedli tečaj za prijavljene otroke iz starejših skupin vrtca. Vaditelji plavanja so se zelo potrudili in nas prijazno sprejeli, ter predstavili pravila, ki veljajo na bazenu. Otroci so jih upoštevali, bili samostojni pri urejanju in pripravi pred vstopom v vodo. Vzdušje je bilo prijetno in sproščeno. Otroci so sodelovali po svojih zmožnostih in pridobivali osnove plavanja.                                                                                                                                                     V vodi so se igrali različne igre, pobirali žogice, se potapljali, spuščali po toboganu, se igrali gusarje, vodni koš, plavali samostojno ali s pomočjo pripomočkov. Usvajali so tudi plavalne elemente- čolniček, žabica, delfin. Otroci so zelo uživali in z veseljem hodili na tečaj, zato se zahvaljujemo plavalni šoli Ščuka za ves trud in pripravljenost za delo z otroki.

E.M.

(Skupno 34 obiskov, današnjih obiskov 23)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost