Teden otroka

Kot vsako leto, smo tudi letos obeležili v našem vrtcu Teden otroka, ki je potekal od 3. do 7. oktobra 2022. Tema letošnjega Tedna otroka je bila SKUPAJ SE IMAMO DOBRO. Prijateljstvo je nekaj, po čemer otroci najbolj hrepenijo in to dosegamo s ciljem, da med otroci razvijamo prijateljstvo, povezanost, druženje, skupne dogodivščine, sproščenost in zabavo.

Vzgojitelji smo za otroke pripravili zanimive dejavnosti:

  • dan eksperimentov,
  • športni dan v Športnem parku Horjul za starejše otroke in poligon na igrišču vrtca za mlajše otroke,
  • čutno pot,
  • predstavo Medved in klobuk,
  • kostanjčkov piknik.

Te dejavnosti so otroke spodbujale k ustvarjalnemu razmišljanju, igrivosti, razvijanju domišljije, gibanju in druženju.

Zelo smo uživali!

I.K.

(Skupno 68 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost