Družinske ustvarjalne delavnice v tem šolskem letu

V času veselega decembra nam je koronavirus prekrižal načrte za izvedbo ustvarjalnih delavnic v vrtcu. Vzgojiteljice smo tako za otroke pripravile material in vsa potrebna navodila za izdelavo ustvarjalnih delavnic v domačem okolju. Otroci so skupaj s starši izdelovali smrečice iz kartona, božična drevesa, okraske za jelko, kartonaste hišice, praznične laterne. S starši so se tudi igrali zimsko družabno igro, katero so otroci sami izdelali v vrtcu. Vse te dejavnosti so otrokom in staršem polepšale praznični čas.

Spomladanski čas pa nam je bil bolj naklonjen, tako da smo v mesecu maju izvedli tradicionalne spomladanske ustvarjalne delavnice. Tokrat so starši obiskali otroke v vrtcu in v prijetnem vzdušju skupaj ustvarjali izdelke, s katerimi so v svoje domove prinesli pridih pomladi. Skupaj smo preživeli prijetno urico, otrokom pa je bilo v veselje, da so bili lahko v vrtcu s svojimi starši.

I.K

(Skupno 93 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost