LETOVANJE, CŠOD JURČEK V KOČEVJU

Najstarejši otroci iz našega vrtca so cel maj nestrpno pričakovali dan, ko se bodo odpravili na letovanje v Kočevje. In v sredo, 18. 5. 2022, je končno prišel trenutek, ko smo se z avtobusom odpravili v CŠOD Jurček v Kočevju. Pričakali so nas prijazni učitelji, kuharice in ostalo osebje, ki so nas toplo sprejeli, tako da smo se takoj počutili kot doma. V času letovanja so nam učitelji pripravili različne dejavnosti in delavnice, na katerih smo se naučili veliko novih in zanimivih stvari. Ogledali smo si Kočevje in Kočevsko jezero, na dveh velikih kanujih preveslali reko Rinžo, se odpravili na gozdno učno pot in si ogledali čisto pravo kraško jamo. Ampak to še ni bilo vse. Čas smo našli tudi za igro na igralih in igrišču, za nočni pohod z lučkami in plesni večer. Trije dnevi so minili kot bi trenil. Otroci so bili zelo pogumni in samostojni, v domu Jurček so se sprostili in z veseljem počeli stvari, ki so bile pripravljene za njih. Vzgojiteljice smo prav zares ponosne na njih in mislimo, da jim bo Kočevje in CŠOD Jurček ostal v zelo lepem spominu.

M.O.

(Skupno 155 obiskov, današnjih obiskov 4)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost