Zaposleni

Vzgojiteljice in pomočnice/-k vzgojiteljic:

Ana Zore vzgojiteljica predšolskih otrok  
Barbara Čepon vzgojiteljica predšolskih otrok barbara.cepon[at]oshorjul.si
Petra Janša vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojitelja petra.jansa[at]oshorjul.si
Špela Malovrh vzgojiteljica predšolskih otrok spela.malovrh[at]oshorjul.si
Andreja Jereb vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojitelja andreja.jereb[at]oshorjul.si
Alenka Kovačič vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojitelja alenka.kovacic[at]oshorjul.si
Irena Kušar vzgojiteljica predšolskih otrok irena.kusar[at]oshorjul.si
Nina Kužnik vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojitelja nina.kuznik[at]oshorjul.si
Tomaž Kužnik vzgojitelj predšolskih otrok – pomočnik vzgojitelja tomaz.kuznik[at]oshorjul.si
Ema Marolt vzgojiteljica predšolskih otrok ema.marolt[at]oshorjul.si
Meta Oblak vzgojiteljica predšolskih otrok meta.oblak[at]oshorjul.si
Lara Gabrovšek vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojitelja lara.gabrovsek[at]oshorjul.si
Barbara Popit vzgojiteljica predšolskih otrok barbara.popit[at]oshorjul.si
Mateja Setnikar vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojitelja mateja.setnikar[at]oshorjul.si
Zelda Simič vzgojitelj predšolskih otrok – pomočnik vzgojitelja zelda.simic2[at]oshorjul.si
Barbara Rožmanec vzgojiteljica predšolskih otrok barbara.rozmanec[at]oshorjul.si
Renata Tominec vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojitelja renata.tominec[at]oshorjul.si
Urška Šuštar vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojitelja urska.sustar[at]oshorjul.si
     
     
     
     


Ravnatelj:
 Aleksander Gube aleksander.gube[at]oshorjul.si

Ostali zaposleni:

Pomočnica ravnatelja: Andreja Naglič Kumer andreja.naglic-kumer[at]oshorjul.si

Svetovalna delavka: Taja Rušnjak taja.rusnjak[at]oshorjul.si

Računovodsko-administrativni delavec: Jan Knez jan.knez[at]oshorjul.si

Kuharici in kuharski pomočniki: Francka Jereb, Mojca Krašovic, Bernarda Verbič, Agata Trobec

Perica, čistilka: Katja Trobec, Refika Nuhić, Agata Trobec

(Skupno 2.454 obiskov, današnjih obiskov 46)