Zaposleni

Vzgojiteljice in pomočnice/-k vzgojiteljic:

Urška Lotrič vzgojiteljica predšolskih otrok urska.lotric[at]oshorjul.si
Barbara Čepon vzgojiteljica predšolskih otrok barbara.cepon[at]oshorjul.si
Petra Janša vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojitelja petra.jansa[at]oshorjul.si
Tjaša Janša Škrjanec vzgojiteljica predšolskih otrok tjasa.jansa[at]oshorjul.si
Andreja Jereb vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojitelja andreja.jereb[at]oshorjul.si
Alenka Kovačič vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojitelja alenka.kovacic[at]oshorjul.si
Irena Kušar vzgojiteljica predšolskih otrok irena.kusar[at]oshorjul.si
Nina Kužnik vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojitelja nina.kuznik[at]oshorjul.si
Tomaž Kužnik vzgojitelj predšolskih otrok – pomočnik vzgojitelja tomaz.kuznik[at]oshorjul.si
Ema Marolt vzgojiteljica predšolskih otrok ema.marolt[at]oshorjul.si
Meta Oblak vzgojiteljica predšolskih otrok meta.oblak@oshorjul.si
Lara Gabrovšek vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojitelja lara.gabrovsek[at]oshorjul.si
Barbara Popit vzgojiteljica predšolskih otrok barbara.popit[at]oshorjul.si
Ana Sečnik vzgojiteljica predšolskih otrok ana.secnik[at]oshorjul.si
Zelda Simič vzgojitelj predšolskih otrok – pomočnik vzgojitelja zelda.simic2[at]oshorjul.si
Barbara Rožmanec vzgojiteljica predšolskih otrok barbara.rozmanec[at]oshorjul.si
Vanja Šubic vzgojiteljica predšolskih otrok vanja.subic[at]oshorjul.si
Urška Šuštar vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojitelja urska.sustar[at]oshorjul.si
Renata Tominec vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojitelja renata.tominec[at]oshorjul.si
Polona Zdešar vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojitelja polona.zdesar[at]oshorjul.si
Valentina Ribič vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojitelja valentina.ribic[at]oshorjul.si


Ravnatelj:
 Aleksander Gube aleksander.gube[at]oshorjul.si

Ostali zaposleni:

Pomočnica ravnatelja: Andreja Naglič Kumer andreja.naglic-kumer[at]oshorjul.si

Svetovalna delavka: Marjeta Požru Krstić marjeta.pozru-krstic[at]oshorjul.si

Računovodsko-administrativni delavec: Jan Knez jan.knez[at]oshorjul.si

Kuharici in kuharski pomočniki: Francka Jereb, Mojca Krašovic, Bernarda Verbič, Agata Trobec

Perica, čistilka: Katja Trobec, Refika Nuhić, Agata Trobec

(Skupno 2.127 obiskov, današnjih obiskov 45)