Obisk v Kekčevi deželi

Otroci iz skupin Murnov, Metuljev in Čebel so šli 20. in 21. 5.2024 v Kekčevo deželo. Z avtobusom smo se odpeljali do Kekčeve dežele. Od tam naprej pa smo se odpeljali z Bedanc bus-om v Kekčev svet, ki je skrit kotiček v čudovitem objemu gora.  V tej pravljični pokrajini smo srečali nasmejanega Kekca, prijazno Mojco, Rožleta, teto Pehto in hudobnega Bedanca, ki smo se ga zelo bali. Spomnili smo se, da se boji sove, tako, da smo jo oponašali in on je pobegnil, kolikor hitro so ga nesle noge. Na koncu pa smo obiskali še Pehtino domačijo, kjer smo se okrepčali z njenim slastnim pecivom in zdravilnim čajem.

Kekčeva dežela je bila za nas izjemna dogodivščina, ki nam bo ostala v lepem spominu.

(Skupno 30 obiskov, današnjih obiskov 12)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost