Obisk v Domu starejših občanov

Mesec marec, mesec hvaležnosti, drobnih pozornosti, spominov in iskrenih želja. Je čas prvih pomladnih dni in prvih rožic, ki se veselijo drobnih otroških rok, katere jih nerodno odtrgajo in podarijo mamici. V letih zorenja se šele zavemo, koliko v resnici lahko pomeni ta droben cvet, pozornost, ki ga ne more nadomestiti nobeno bogastvo.

Otroci iz horjulskega vrtca smo varovancem v Domu starejših občanov v Horjulu izkazali posebno pozornost. Na sončen marčevski dan so nas na dvorišču pred Domom pričakali starostniki, katerim smo otroci iz skupine Pikapolonice, Murni, Čebele in Metulji polepšali dan z veselimi pesmicami, zanimivimi recitacijami, plesom in prstnimi igrami. Otrokom bo prav gotovo ostal lep spomin, ko smo z obiskom razveselili starejše ljudi. Prisrčen nastop najmlajših vedno razneži vse prisotne, naša želja pa je, da bi tiste, najstarejše, med nami še dolgo grel nastop najmlajših glasov in jim po svojih najboljših močeh polepšal jesenske dni življenja.

T. J. Š.

(Skupno 132 obiskov, današnjih obiskov 2)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost