Ogled lutkovne predstave

V četrtek, 17. 3. 2022, smo se odpravili v Lutkovno gledališče Ljubljana, da smo si ogledali predstavo Pravljice za mravljice. Do Lutkovnega gledališča Ljubljana smo prispeli ravno pravi čas, saj smo si lahko ogledali, kako je Martin Krpan iz strešnega okna naznanil polno uro. Vendar pa se pri Martinu Krpanu nismo smeli zadrževati predolgo, saj so nas hostese že vabile v gledališče in dvorano. Posedli smo se na pisane stolčke in nestrpno pričakovali začetek predstave. Tri, dva, ena in na odru so se prikazale štiri drobne mravljice, polne smeha, nagajivosti in dogodivščin. Otroci so pozorno spremljali vsak njihov gib, se jim nagajivo nasmihali in se jim čudili. Na koncu so si mravljice seveda zaslužile ogromen aplavz. Ko so se dlani umirile, pa je bil čas, da spet ogrejemo noge. Sprehodili smo se po Ljubljani in si ogledali tržnico, Zmajski most, Prešernov in Kongresni trg ter mnogo drugih stvari, ki so jih opazile majhne in radovedne oči. V Ljubljani smo prav zares uživali in komaj čakamo, da se spet kam odpravimo.

M.O.

(Skupno 58 obiskov, današnjih obiskov 2)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost