Pust v vrtcu

Na pustni torek, 1. 3. 2022, smo imeli v vrtcu tradicionalno pustno dogajanje. Priprave na pustno zabavo so se začele že dan poprej, saj smo izdelovali pustne maske, peli pustne pesmi… Na pustni torek pa so se otrokom uresničile sanje, saj so postali to, kar si želijo- nepremagljivi super junaki, princeske… V vrtec so prišle pustne šeme vseh mogočih barv in oblik in s plesom, glasbo in otroškim živžavom podile zimo iz naših krajev. Že zjutraj smo za pusta hrusta pojedli veliko krofov . Nato so starejši otroci šli na pustni sprevod po Horjulu. Ustavili so se pred Domom starejših občanov, kjer so jih na dvorišču pred Domom pričakali starejši ljudje in maškare so jim s pesmijo in igrami polepšale dan.

Pustno rajanje je otrokom pričaralo nepozaben dan.

I.K.

(Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost