Predstava Muca Copatarica

V četrtek, 18.11., nas je v dopoldanskih urah obiskalo gledališče FRU-FRU in nam popestrilo dan z igrano lutkovno predstavo Muca Copatarica – s prirejeno pravljico o muci, ki nerednim otrokom odnese copate. Ogledali smo si jo v dveh delih: najprej so bili na vrsti otroci 1. starostnega obdobja, sledili so jim otroci 2. starostnega obdobja. Poseben čar so predstavi dali živa glasba ter humorni in hudomušni vložki, katerim so se otroci dodobra nasmejali. Imeli so tudi možnost aktivnega sodelovanja, čemur so se z veseljem in energično odzvali – odgovarjali so na postavljena vprašanja in peli otroške pesmi. Za zaključek pa jih je presenetila sama Muca Copatarica, ki je vsakega otroka nežno pobožala po licu. V družbi lutk smo tako preživeli prijetno in pestro dopoldne.

U.L.

(Skupno 51 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost