Pridobivali smo veščine igranja In-line hokeja

V tednu dneva slovenskega športa so otroci starejših skupin našega vrtca obiskali Športni park Horjul. Prelepo jesensko vreme nas je spremljalo celo pot in do tja smo se že kar dobro ogreli. Pričakala sta nas trener Jan in njegov varovanec Ožbej. Otroke sta seznanila z ustrezno športno in zaščitno opremo, ki so si jo otroci lahko tudi nadeli. Kar nekaj otrok, čigar starši trenirajo ta šport, je veliko vedelo o igranju In-line hokeja. Na zanimivem in dokaj zahtevno postavljenem poligonu so se otroci še dodatno pripravili na pravo igro. Ploščki so švigali sem in tja, seveda v gol. Cel čas obiska so bili otroci gibalno aktivni in navdušeni nad tem športom. Vsako leto smo veseli povabila kluba in se vsem, ki nam to omogočajo, iskreno zahvaljujemo.

V.Š.

 

(Skupno 104 obiskov, današnjih obiskov 2)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost