Športni dan v Športnem parku Horjul

Otroci iz skupin Metuljev, Murnov in Čebel smo imeli 18.9.2019 športni dan v Športnem parku Horjul. Vsaka skupina je posebej spoznavala športno zvrst inline hokeja, ki so ga otroci igrali v športni dvorani. Pričakala sta nas prijazna trenerja Jan in David, ki sta otrokom najprej predstavila opremo, ki je potrebna pri tej športni zvrsti: hokejski rolerji, hlače z vgrajenimi ščitniki, ščitniki za noge, rokavice, ščitniki za komolce, hokejska čelada, hokejske palice in plošček – pak. Nato sta predstavila, kako se hokej igra s palicami in ploščkom, kjer je glavni cilj, da zadeneš gol. Ko so bili otroci seznanjeni s pravili igre, sta jih povabila k temu, da so se v igri tudi sami preizkusili. V igri so zelo uživali in pridobivali spretnost tega športa.

Polni lepih občutkov smo se vrnili v vrtec.

I. K.

(Skupno 124 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost