Vpis v 1. razred Osnovne šole Horjul

Spoštovani starši!

Vabimo vas k vpisu vašega otroka v 1. razred osnovne šole za šolsko leto 2024/2025:

V skladu z Zakonom o osnovni šoli poteka v Sloveniji v mesecu februarju vpis otrok v 1. razred osnovne šole. Vpis je obvezen za vse otroke, ki v tekočem koledarskem letu dopolnijo starost 6 let, torej letos za otroke, rojene v letu 2018.

Vpis v 1. razred Osnovne šole Horjul za šolsko leto 2024/2025 bo potekal od 13. do 28. februarja 2024. Za vse bodoče prvošolce in njihove starše oz. zakonite zastopnike bomo v četrtek, 15. februarja, ob 16.30 pripravili delavnico.

SOČASNO z delavnico bo v sosednjem prostoru (učilnici) potekal VPIS, ki se ga boste lahko udeležili odrasli skupaj z otrokom, tako da boste delavnico za kratek čas zapustili in se zatem vrnili k ustvarjanju.

Z željo, da bi se lahko otroci in starši/skrbniki, udeležili tako kot vpisa in delavnice, čim bolj sproščeno, bo vpis potekal pol ure pred in po delavnici po sledečem razporedu:

16.00–17.00: vpis otrok s priimki A–K

17.00–18.00: vpis otrok s priimki M–Ž

Za tiste, ki se vpisa 15. februarja ne boste mogli udeležiti, bo potekal vpis po individualnem dogovoru, v mesecu februarju.

V prihodnjem tednu boste še na otrokovo ime prejeli pisno vabilo k vpisu.

V kolikor se vam pojavljajo še kakšna vprašanja glede vpisa, lahko kontaktirate šolsko svetovalno delavko Tajo Rušnjak preko e-pošte taja.rusnjak@oshorjul.si ali telefonske številke 01 75 00 227.

 

Veselimo se sodelovanja z vami!

(Skupno 35 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost