Večer z mamami pri Kresnicah

V torek, 21. marca, smo imeli v skupini Kresnice dogodek, ki so se ga otroci že dolgo časa veselili in ga težko pričakovali. Imeli smo večer z mamami.

V popoldanskem času so mamico pospremili do naše garderobe, kjer so se preobuli in z nasmeškom na obrazu vstopili v igralnico. Otroci so jim doživeto razkrili kotičke, kjer se igrajo in pokazali knjige in igrače, ki so jim najbolj zanimive in ljube. Skupaj so izdelali tudi ptičke, ki sedaj krasijo našo igralnico.

Zunaj na terasi so ob toplem popoldanskem soncu posejali rožice, ki so jih odnesli domov. Ko se je zmračilo, smo pospravili igralnico in otroci so mamice seznanili s kratko deklamacijo, kasneje pa jih povabili na skupni ples. Ob koncu druženja smo se posladkali s suhim sadjem, piškoti in čajem iz trobentic, ki smo jih nabrali v dopoldanskem času med sprehodom do gozda. Komaj čakamo spet tak dan.

Petra Janša

 

 

 

(Skupno 49 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost