Večer z očeti – druženje in ustvarjalna delavnica

Otroci so nestrpno pričakovali dan, ko se bodo v vrtec prišli poigrati skupaj s svojimi očki.  Na debeli četrtek je bilo že cel dan čutiti tiho vznemirjenje, danes pride ati! In res, popoldan so jih otroci pripeljali v vrtec. Najprej so skupaj naredili masko kurenta, kot se za ta pustni čas spodobi. Čeprav imamo vsi radi sneg in zimo,  potiho že komaj čakamo, da pride pomlad.

Nato je sledila prava kino predstava.  Otroci so si izbrali animirani film Palčič, ki so si ga ogledali na velikem platnu. Skupaj z očki so zobali pokovko in vneto spremljali Palčiča na njegovi razburljivi dogodivščini. Kako lepo je bilo, ko se je vrnil k svoji družini, še lepše pa je, ko lahko vse opazuješ iz varnega očetovega naročja.

Barbara P.

(Skupno 67 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost