Vzgojno-izobraževalno delo od 22. 3. 2021 dalje

Spoštovani,

Vlada RS je 17. 3. 2021 sprejela spremembe Odloka o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih, ki bo objavljen v Uradnem listu RS.

Dopolnjena je določba tretjega odstavka 1. člena, s katero je določena izjema, ko zaposlenim ni treba opraviti testiranja. Določeno je, da negativni rezultat testa PCR ali testa HAG, ki ga predložijo zaposleni, ne sme biti starejši od 48 ur.

V 2. členu je dodana nova izjema od prepovedi zbiranja, in sicer so dovoljeni tudi postopki, ki so povezani z dokončanjem in nadaljevanjem izobraževanja.

Spremembe odloka se začnejo uporabljati 22. 3. 2021, veljavnost celotnega odloka pa je podaljšana do 26. 3. 2021.

Drugih novosti v zvezi z izvajanjem vzgojno-izobraževalnega dela v prihodnjem tednu še ne bo.

 

Aleksander Gube, ravnatelj

(Skupno 67 obiskov, današnjih obiskov 2)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost