Predstava vzgojiteljic ob prihodu dedka Mraza

December je mesec, poln prijetnih doživetij in tudi v vrtcu Horjul je zelo pestro. V torek, 21.12. so si otroci v vrtčevski telovadnici ogledali gledališko predstavo Šal za vrabčka. Pripravili so jo vzgojiteljice in vzgojitelji vrtca, ki so se zelo potrudili in poskrbeli za celotno podobo: za kostume, scenografijo, glasbo in seveda igro. Predstavili so nam zgodbo o prezeblem vrabčku, ki mu živali pomagajo priti do babice Zime, pri kateri dobi topel šal, da lažje preživi hladno obdobje. Otroci so se predstave zelo razveselili, uživali med izvedbo in iskrivo sodelovali. A to dopoldne otrok ni razveselila zgolj predstava, temveč tudi težko pričakovan prihod dedka Mraza. Stari mož se je moral kar potruditi, da nas je našel v telovadnici, saj je otroke predhodno iskal v igralnicah, kjer pa jim je pustil sladka presenečenja.

U.L.

(Skupno 104 obiskov, današnjih obiskov 3)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost