Obvestilo o nujnem varstvu, 21. 1. 2021

Spoštovani,

kot kaže zadnjič objavljamo Obvestilo o nujnem varstvu – januar – 21. 1. 2021, ki ga bomo izvajali tudi v ponedeljek, 25. 1. 2021.

Vrtec ostaja odprt za otroke staršev, ki nujno potrebujejo varstvo otrok, in sicer za otroke staršev, ki so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način.

Starši morajo VVE pri OŠ Horjul ob vključitvi otroka, in sicer do ponedeljka, 25. 1. 2021, predložiti:

• podpisano pisno izjavo za oba starša, da sta zaposlena in varstva ne moreta zagotoviti na drug način, ki je podlaga za izkazovanje potrebe po nujnem varstvu in
  • podpisano izjavo staršev, da je otrok zdrav in da v obdobju zadnjih 10 dni ni bil v stiku z okuženo osebo (to velja tudi za starše otrok, ki so nujno varstvo koristili v preteklih tednih).

Otroke, katerih starši zahtevanih dokumentov ne bodo predložili, bomo žal zavrnili.

Da bomo nujno varstvo pod posebnimi pogoji lahko organizirali, so obvezne predhodne najave za prisotnost otroka v ponedeljek, 25. 1. 2021, do petka, 22. 1. 2021, do 14. ure.

V petek, 22. 1. 2021, boste starši prejeli obvestilo, s katerim vas bomo pozvali za napoved vrnitve otroka v vrtec od torka, 26. 1. 2021, naprej, ko se sproščajo ukrepi.

Prilogi:

Izjava staršev pred vstopom v vrtec – januar 2021

Potrdilo delodajalca o upravičenosti do nujnega varstva otrok

Hvala za razumevanje.

Ostanite zdravi!