Zimski pohod v snegu

Končno sneg, tako dolgo smo ga čakali, zato smo izkoristili kar nam je naklonila narava.

Odšli smo na pohod v snegu v sodelovanju s Planinskim društvom Horjul.

Ko smo se zjutraj zbrali, nam je g. Seliger na kratko predstavil pot po kateri bomo hodili. Odpravili smo se izpred vrtca, do Ljubgojne, kjer smo se podali v breg. Sneg je bil kot puh, zato je bila hoja prijetna in zabavna. Uživali smo v veličastnih pogledih na gozd, okoliške vasi in hribe. Komaj smo dočakali malico, da smo si nabrali novih moči za nadaljevanje poti. Le to smo si privoščili v pravljični deželi pri g. Janezu Kogovšku. Nič nam ni bilo težko, slišati je bilo veliko otroškega smeha in veselja. Pot je hitro minila in zadovoljni smo se vrnili v naš vrtec. Zahvaljujemo se vsem udeleženim za izvedbo pohoda.

E. M.

(Skupno 44 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost