Obvestilo, 1. 10. 2021

Spoštovani starši,

najprej se vam želimo zahvaliti za razumevanje glede sprejetih ukrepov, s katerimi želimo zmanjšati možnost pojava okužb koronavirusa v našem zavodu.

Če želimo, da bo tako tudi ostalo, moramo vsi ravnati skrajno odgovorno.

V zadnjih dneh opažamo povečano število otrok, ki kažejo znake bolezni, a vseeno prihajajo v vrtec, zato poudarjamo, da naj v vrtec prihajajo le ZDRAVI otroci, t. j. brez znakov okužbe oz. simptomov, kot so vročina, kašelj, bolečine v žrelu, nahod, slabo počutje, utrujenost, glavobol, bolečine v mišicah in sklepih, izguba vonja in okusa ter prebavne težave.

Priporočamo, da se v primeru simptomov pred prihodom v vrtec, posvetujte z osebnim zdravnikom.

Kolektiv VVE pri OŠ Horjul

(Skupno 87 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost