Obisk Ljubljane in ogled predstave Picko in Packo

V sončnem dnevu v juniju, smo se vzgojiteljice in otroci iz starejših skupin z avtobusom odpeljali v Ljubljano. Sprehodili smo se po ulicah ob Ljubljanici, si ogledali pomembne stavbe in začutili utrip večjega mesta. S seboj smo imeli malico, ki smo jo komaj čakali, zato smo se ustavili na Kongresnem trgu in se okrepčali. Pot smo nadaljevali, do opere, kjer so nas toplo sprejeli in nas pospremili do naših sedežev. Predstava nas je navdušila, bila je zanimiva in profesionalno odigrana. Seveda sta nas najbolj navdušila glavna junaka Picko in Packo, ki sta ušpičila nemalo vragolij. In kakšen je konec?

”Jaz sem PICKO, ti pa PACKO, v majhni vasi sva doma. Kadar nekaj narediva, škoda se povsod pozna. Vendar kazen bo velika, to vam zgodbica pove. Lumparije, traparije, delati se pač ne sme!”

E. M.

(Skupno 130 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost