Predstava Bobek in barčica

Vzgojitelji vrtca Horjul smo novembra začeli ustvarjati predstavo za otroke Bobek in barčica. Bralne vaje so se kmalu spremenile v pravo odrsko improvizacijo, ki je zelo hitro začrtala potek predstave. Izdelali smo sceno, se naučili dramsko besedilo, vadili glasbeno spremljavo ter si našli čisto prave kostume.

Predstavo smo prvič odigrali decembra, ko nas je v vrtcu obiskal dedek Mraz. Otrokom je bila zelo všeč in so skupaj z Bobkom, miško, žabo, zajčkom, lisico in medvedom upali, da jim bo uspelo narediti najlepšo barko na celem svetu. S predstavo smo januarja gostovali tudi v Centru starejših Horjul, Prosvetnem domu Horjul in Kulturnem domu Šentjošt. Predstava je naš kolektiv še bolj povezala ter nam prinesla veliko veselja in ustvarjalnosti. Hvaležni smo vsem vam, ki ste si našo predstavo ogledali in se z nami odpravili na razburljivo pot s čolničkom. Bobek je sedaj s svojimi prijatelji odplul na nove dogodivščine, v vrtcu pa se že veselimo, da bomo drugo leto uprizorili novo pravljico.

M. O.

(Skupno 73 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost