Predstava v vrtcu

V četrtek, 16. novembra 2023, nas je v vrtcu obiskala igralka gledališča KU-KUC. Najprej je najmlajšim otrokom zaigrala predstavo z naslovom Kje je nosek? Otroci so v spontanem, pozitivnem in sproščenem vzdušju, z vsemi svojimi čutili, pozorno spremljali dogajanje v predstavi. Skupaj so poiskali Pajackova oblačila, polžjo hišico, mamo žabo in rožo, ki je padla z dežnika. Na koncu so skupaj s pajackom razigrano rajali ob glasbi.

Starejši otroci pa so si ogledali predstavo z naslovom Bobi, čisto posebni kuža. Ob dogodivščinah kužka Bobija in njegove prijateljice bolhe so razmišljali o sprejemanju samega sebe ter o razdvojenosti med svojimi lastnimi željami in pričakovanji zunanjega sveta. Spoznali so, kako zelo pomembna sta prijaznost in medsebojna pomoč prijateljem. Pestro in zabavno dopoldne so zaključili s prepevanjem pesmi in plesom.

Š. M.

(Skupno 80 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost