Izvajanje vzgojno-varstvenega dela v vrtcih od 1. 2. 2021

Spoštovani,

obveščamo vas, da je Vlada RS v četrtek, 28. 1. 2021, sprejela spremenjen Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih, ki bo objavljen v Uradnem listu Republike Slovenije.

S spremenjenim odlokom se začasno prepoveduje zbiranje ljudi v vrtcih/osnovnih šolah, razen za otroke in učence od 1. do vključno 3. razreda v Gorenjski, Koroški, Osrednjeslovenski, Podravski, Pomurski, Primorsko-notranjski in Savinjski regiji.

V teh regijah bo od ponedeljka, 1. 2. 2021, do petka, 5. 2. 2021, vzgojno-izobraževalno delo za otroke potekalo v vrtcih.

V ponedeljek, 1. 2. 2021, bo za zaposlene v vrtcih, ki sodijo v »rdeče« regije, potekalo hitro testiranje na okužbo s SARS-CoV-2, a bo izvajanje dejavnosti organizirno v polnem obsegu.

 

 

Kolektiv OŠ Horjul in Aleksander Gube, ravnatelj

(Skupno 92 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost